realistyczny-efekt

Realistyczna

Naturalny wygląd

cicha

Cicha

Tłumi dźwięk

ciepla-w-dotyku

Ciepła

Miła w dotyku

na-ogrzewanie-podlogowe

Ogrzewanie

podłogowe

wodoodporna

Wodoodporna

Woda i wilgoć

antyposlizgowa

Antypoślizgowa

powierzchnia

montaz-na-click

Montaż

na click UNIZIP

stabilna-wymiarowo

Stabilna

wymiarowo

trwala

Trwała

Klasa T

odporna-na-plamy

Odporna

na plamy

A

Klasa jakości A+

Francuski certyfikat najwyższej klasy emisyjności VOC (lotnych związków organicznych) dla produktów z branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

Unizip-transparant-Copy

System montażu Click UNIZIP

Unikalny system zamków typu Click UNIZIP, który umożliwia układanie podłogi “w jodełkę” z tylko jednego rodzaju paneli. To eliminuje potrzebę stosowania dwóch rodzajów paneli (lewego i prawego lub A/B).

Podłoga winylowa “w jodełkę” – nowość w kolekcji CAMINO!

Panele winylowe z kolekcji CAMINO z systemem łączenia click UNIZIP to najwyższej jakości produkt przeznaczony na podłogę do użytku prywatnego jak i miejsc komercyjnych.

System łączenia UNIZIP pozwala łączyć ze sobą “na click” jeden rodzaj paneli, bez konieczności zakupu i stosowania “lustrzanych” wersji paneli (A/B). To przekłada się bezpośrednio na dużo szybszy montaż i oszczędności na zużytym materiale.

Poprzez zastosowanie struktury “C-Eir” wygląd paneli przypomina wysokiej jakości podłogi drewniane. Panel w najwyższej klasie użytkowej 23/33/42 o grubości całkowitej 6,5 mm

Podłoga o takich parametrach sprawdzi się idealnie we wszystkich pomieszczeniach w domu i mieszkaniu oraz miejscach narażonych na duże natężenie ruchu takich jak sklepy, biura czy restauracje.

Powłoka UV - odporna na plamy i zarysowania, łatwa w codziennej pielęgnacji, z wytłaczaną synchronicznie warstwą C-EIR o wysokiej rozdzielczości

Film dekoracyjny - nowoczesny design

Warstwa ścieralna z wytłoczoną strukturą EIR (wytłoczony wzór z rysunkiem)

SPC - kompozytowa warstwa nośna z systemem click - UNZIP

IXPE - zintegrowana mata wygłuszająca, niwelująca niedoskonałości powierzchni

Szybki montaż – System Click UNIZIP

Unikalny system zamków typu Click UNIZIP, który umożliwia układanie podłogi “w jodełkę” z tylko jednego rodzaju paneli. To eliminuje potrzebę stosowania dwóch rodzajów paneli (lewego i prawego lub A/B).

Podłogi CAMINO można montować bezpośrednio na istniejącą podłogę uzyskując znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalację.

C-EIR

Jest to technologia produkcji podłóg winylowych, która najbardziej realistycznie oddaje fakturę naturalnego drewna poprzez synchroniczne wytłoczenie na powierzchni materiału struktury w 100% zgodnej z tą, którą przedstawia rysunek drewna. Dzięki temu rysunek słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają naturalne drewno.

IXPE

Zintegrowana mata akustyczna IXPE o grubości 1,5mm poprawia komfort akustyczny, nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

WSZECHSTRONNOŚĆ

CAMINO można zamontować bezpośrednio na istniejącą podłogę uzyskując znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalacje.

KOLEKCJA

BELLOTA

PODKŁAD ZINTEGROWANY

PRADO

PODKŁAD ZINTEGROWANY

VIENTO

PODKŁAD ZINTEGROWANY

*Zdjęcia prezentujące oferowany produkt mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd, w tym w szczególności kolor, wzór i struktura materiału mogą nieznacznie odbiegać od tych widocznych na zdjęciach (np. ze względu na różnice w ustawieniach i parametrach monitora / wyświetlacza).

DANE TECHNICZNE

Pakowanie
Ilość sztuk w kartonie 20
Ilość m2 w kartonie 1,560
Waga jednego kartonu w kg 17
Wymiary
Długość 625 mm
Szerokość 125 mm
Grubość całkowita 6,5 mm (warstwa użytkowa 0,55 mm)
Klasa użyteczności 23/33/42
Gwarancja do 25 lat
Ilość m2 w kartonie 1,56