Realistyczna

Naturalny wygląd

Cicha

Tłumi dźwięk

Ciepła

Miła w dotyku

Ogrzewanie

podłogowe

Wodoodporna

Woda i wilgoć

Antypoślizgowa

powierzchnia

Montaż

na click UNIZIP

Stabilna

wymiarowo

Trwała

Klasa T

Odporna

na plamy

Klasa jakości A+

Francuski certyfikat najwyższej klasy emisyjności VOC (lotnych związków organicznych) dla produktów z branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

System montażu Click UNIZIP

Unikalny system zamków typu Click UNIZIP, który umożliwia układanie podłogi “w jodełkę” z tylko jednego rodzaju paneli. To eliminuje potrzebę stosowania dwóch rodzajów paneli (lewego i prawego lub A/B).

Podłoga winylowa “w jodełkę” – nowość w kolekcji CAMINO!

Panele winylowe z kolekcji CAMINO z systemem łączenia click UNIZIP to najwyższej jakości produkt przeznaczony na podłogę do użytku prywatnego jak i miejsc komercyjnych.

System łączenia UNIZIP pozwala łączyć ze sobą “na click” jeden rodzaj paneli, bez konieczności zakupu i stosowania “lustrzanych” wersji paneli (A/B). To przekłada się bezpośrednio na dużo szybszy montaż i oszczędności na zużytym materiale.

Poprzez zastosowanie struktury “C-Eir” wygląd paneli przypomina wysokiej jakości podłogi drewniane. Panel w najwyższej klasie użytkowej 23/33/42 o grubości całkowitej 6,5 mm

Podłoga o takich parametrach sprawdzi się idealnie we wszystkich pomieszczeniach w domu i mieszkaniu oraz miejscach narażonych na duże natężenie ruchu takich jak sklepy, biura czy restauracje.

Powłoka UV - odporna na plamy i zarysowania, łatwa w codziennej pielęgnacji, z wytłaczaną synchronicznie warstwą C-EIR o wysokiej rozdzielczości

Film dekoracyjny - nowoczesny design

Warstwa ścieralna z wytłoczoną strukturą EIR (wytłoczony wzór z rysunkiem)

SPC - kompozytowa warstwa nośna z systemem click - UNZIP

IXPE - zintegrowana mata wygłuszająca, niwelująca niedoskonałości powierzchni

Szybki montaż – System Click UNIZIP

Unikalny system zamków typu Click UNIZIP, który umożliwia układanie podłogi “w jodełkę” z tylko jednego rodzaju paneli. To eliminuje potrzebę stosowania dwóch rodzajów paneli (lewego i prawego lub A/B).

Podłogi CAMINO można montować bezpośrednio na istniejącą podłogę uzyskując znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalację.

C-EIR

Jest to technologia produkcji podłóg winylowych, która najbardziej realistycznie oddaje fakturę naturalnego drewna poprzez synchroniczne wytłoczenie na powierzchni materiału struktury w 100% zgodnej z tą, którą przedstawia rysunek drewna. Dzięki temu rysunek słojów można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a panele jeszcze bardziej przypominają naturalne drewno.

IXPE

Zintegrowana mata akustyczna IXPE o grubości 1,5mm poprawia komfort akustyczny, nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

WSZECHSTRONNOŚĆ

CAMINO można zamontować bezpośrednio na istniejącą podłogę uzyskując znaczne skrócenie czasu potrzebnego na instalacje.

KOLEKCJA

PRADO

PODKŁAD ZINTEGROWANY

*Zdjęcia prezentujące oferowany produkt mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd, w tym w szczególności kolor, wzór i struktura materiału mogą nieznacznie odbiegać od tych widocznych na zdjęciach (np. ze względu na różnice w ustawieniach i parametrach monitora / wyświetlacza).

DANE TECHNICZNE

Pakowanie
Ilość sztuk w kartonie 20
Ilość m2 w kartonie 1,560
Waga jednego kartonu w kg 17
Wymiary
Długość 625 mm
Szerokość 125 mm
Grubość całkowita 6,5 mm (warstwa użytkowa 0,55 mm)
Klasa użyteczności 23/33/42
Gwarancja do 25 lat
Ilość m2 w kartonie 1,56